Grąžinimo taisyklės

PREKIŲ GRĄŽINIMO TAISYKLĖS

1.1 Prekių keitimas.

Prekės keitimas priklauso nuo to kaip greit išsiųsite prekę mums. :) Dažniausiai 2-4 d.d. klientai jau gauna prekes.

Jei prekė netiko, padarykite naują užsakymą ir pastabose parašykite "Keitimas", (pasirinkite apmokėjimo būdą: Apmokėjimas grynais). Naujo apmokėjimo neatlikite, nebent yra skirtumas tarp prekių kainų. Tuomet primokėti reikia tik skirtumą tarp kainų. (Jei keičiama prekė yra pigesnė, skirtumą mes jums grąžinsime pavedimu tik parašykite, tai pastabose).

Esant dabartinei karantino situacijai prekę rekomenduojame siųsti per paštomatus.

Tinkami paštomatai:
1. OMNIVA: Vilniaus PC BIG paštomatas
2. LP Express: 
BIG (Vilnius) paštomatas
3. DPD: 
Vilniaus BIG paštomatas
Kontaktinis tel.:​​ 862914416

Jei nuspręsite siųsti paštu, adresas:
Augustina Ryliškytė
S. Nėries g. 101-164, Vilnius,
Vilnius LT-06334


Kai išsiųsite, atsiųskite mums siuntos numerį. (Galite el. laišku ar atsiųsti siuntimo kvito nuotrauką mums į Facebook Batuotas)
Kai gausime kvitą,1- 2 d.d. laikotarpyje išsiųsime Jums naują prekę.

P.S. Būtume dėkingi, jei neapklijuotumėte ar kitaip nepažeistumėte batukų dėžutės.


1.2 Prekių grąžinimas.

Jei nuspręsite grąžinti, išsiųskite prekę ir kai gausite grąžinsime 1-2 d.d. eigoje pinigus pavedimu.

Tinkami paštomatai:
1. OMNIVA: Vilniaus DOMUS PRO paštomatas
2. LP Express: 
BIG (Vilnius) paštomatas
3. DPD: 
Vilniaus BIG paštomatas
Kontaktinis tel.:​​ 862914416

Jei nuspręsite siųsti paštu, adresas:
Augustina Ryliškytė
S. Nėries g. 101-164, Vilnius,
Vilnius LT-06334

P.S. Būtume dėkingi, jei neapklijuotumėte ar kitaip nepažeistumėte batukų dėžutės.

 

1.3 Prekių keitimo grąžinimo nuostatos.
1.3.1. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo".
1.3.2. Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruota siunta. Registruotos siuntos numeris privalo būti pateiktas Pardavėjui ne vėliau kaip per 24 val. po išsiuntimo.
1.3 3.Grąžinamų kokybiškų arba keičiamų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.
1.3.4. Norėdamas grąžinti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu, pridedant prekės ir/arba siuntinio nuotraukas ar video, aprašančias iškilusią problemą.
1.3.5. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Grąžinant prekę būtina pateikti popierinį (atspausdintą) jos įsigijimo dokumentą (užsakymo, pavedimo kopija).
1.3.6 Grąžinant kokybišką prekę, Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.
1.3.7. Grąžinant gautą ne tą prekę, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti tokią prekę reikalinga preke. Neturint reikalingos prekės, Pirkėjui grąžinami visi pinigai (už prekę, ir patirtas faktines siuntimo išlaidas).
1.3.8. Kai grąžinama nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti nekokybišką prekę analogiška preke arba grąžinti Pirkėjui pinigus.
1.3.9. Norėdamas grąžinti nekokybišką prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu, pridedant nekokybiškos prekės ir/arba siuntinio nuotraukas ar video, aprašančias iškilusią problemą.
1.3.10. Grąžinama nekokybiška prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Grąžinant prekę būtina pateikti popierinį (atspausdintą) jos įsigijimo dokumentą.
1.3.11. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šių Taisyklių 1.4-1.5,1.9-1.10 punktuose nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
1.3.12. Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta).
1.3.13. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.

1.3.14. Jei prekės buvo siunčiamos pritaikius nemokamą siuntimą ir jei juos gražina pirkėjas dėl bet kurios priežasties, išskyrus, kai yra pardavėjo kaltė ( kai atsiunčiama nekokybiška prekė) siuntimo kaina yra išskaičiuojama iš prekės kainos, ir grąžinamas tik kainos skirtumas. 

2. Baigiamosios nuostatos.
2.1. Šios prekių grąžinimo Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR įstatymais ir teisės aktais.
2.2. Šioms taisyklėms yra taikoma LR teisė. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

Rašyk
Skambink